villakava
+48 888 454 455 PL EN DE
STRONA GŁÓWNA POKOJE GALERIA ATRAKCJE LOKALIZACJA KONTAKT
Samochodem:
Od Centrum Warszawy:
Villa Kava znajduje się w dzielnicy Warszawa Włochy przy ul. Zbiorowej 61/63 (róg ul. Odblask i ul. Zbiorowej). Jadąc od Centrum Warszawy al. Krakowską skręcamy w lewo w ul. Na Skraju a następnie w lewo w ul. Odblask. Na końcu tej małej uliczki po prawej stronie znajduje się nasza Villa.
Od Janek:
Jadąc od strony Janek, czyli od strony trasy krakowskiej lub katowickiej skręcamy w prawo w ul. Na Skraju, potem w lewo w ul. Odblask i do końca uliczki. Po prawej stronie znajduje się nasz obiekt.
Komunikacją miejską:
Z Dworca Centralnego wsiadamy w tramwaj numer 9 i jedziemy do pętli Al. Krakowska P+R. Tam wsiadamy w jeden z autobusów 124, 707, 711, 715, 721, 728, 733, 807 i wysiadamy po 3 przystankach na przystanku Na Skraju. Jesteśmy na miejscu - cała droga zajmie nam do 30 minut. Stąd idziemy do naszego obiektu ok. 2 - 3 minuty. (Proszę iść ul. Zbiorową, wtedy droga jest dużo krótsza. Za niewielkimi biurowcami - m.in. Paribas Bank, Agencja Żeglugi Powietrznej znajdującymi się na rogu ul. Na Skraju i al.. Krakowskiej należy wejść na parking a stamtąd w ulicę Zbiorową. Dalej prosto ul. Zbiorową ok. 2 minut. Po lewej stronie znajduje się Villa Kava. W ten sposób znacznie skracamy sobie drogę z przystanku. Oznaczyliśmy tą drogę na mapce lokalizacja)


Wyświetl większą mapę